Хто такий постачальник електроенергії і його завдання та функції

Хто такий постачальник електроенергії і його завдання та функції

Без електроенергії сьогодні неможливо уявити життя сучасної людини. Це не дивно, якщо врахувати що практично всі працює на електриці. Навіть мобільні пристрої, портативна техніка і не тільки потребують регулярної підзарядки.

Але, мало хто замислюється про те, як електрика потрапляє в будинку, квартири. Просто приходить квитанція і її оплачують. Решта їх особливо не цікавить, якщо тільки сума платежу явно вище, ніж зазвичай.

Тоді так, потрібно розбиратися. Так звідки ж з'являється електроенергія в будинках? Хто відповідає за її поставку? Постачанням електроенергії в Україні для підприємств і компаній займається ТОВ «МЕГАТРЕЙДІНГ» megatrading.com.ua.

mtcvzjd0

Хто продає нам електрику

Багато хто впевнений, що поставляє електроенергію приватним особам і організаціям та компанія, яка її і виробляє. Однак це не так і ланок у ланцюзі поставок трохи більше, ніж думали багато.

Вона включає в себе наступних учасників:

  • Виробник. Із самої назви зрозуміло, що ця компанія займається видобутком електроенергії. Це може бути ТЕС, ГЕС або АЕС, якщо говорити про нашу країну.
  • Мережева організація. Вона купує електроенергію у виробника і постачає покупцю.
  • Збутова організація. Це і є ті самі постачальники електроенергії, які доставляють її вже безпосередньо до кінцевого споживача.

Навіщо взагалі так ускладнювати, коли теоретично всі ці функції може виконати одна компанія? Дійсно, таким питанням задаються багато. Але, зроблено все це не випадково. Це необхідно для того, щоб не допустити виникнення монополістів у цій сфері, які б самі встановлювали розцінки на ринку, зважаючи на відсутність конкуренції.

nbpqewcl

Чим займається постачальник електроенергії

Збутові організації теж можуть бути різного типу.

Це:

  • Постачальник електроенергії
  • Гарантує постачальник.
  • Гарантує постачальник зобов'язаний забезпечити електрикою на своїй ділянці всіх абонентів, незалежно від того, який обсяг вони будуть використовувати.

Смотрите также:

Ящики ГЗШ - что за оборудование, характеристики и сфера применения

Кабеленесущие системы - что это, виды и особенности монтажа http://stroybud.com/kabelenesushhie-sistemyi-chto-eto-vidyi-i-osobennosti-montazha/.

Интересности на тему: Виды электроустановочных изделий и что к ним относится

Классные советы в статье "Кабель ВВГнг LS 3х1,5 - характеристики и где применяется" здесь.

Саме з ним і укладається договір поставки електроенергії, і здійснюються розрахунки. В одному регіоні по ідеї повинно бути кілька постачальників, щоб у клієнтів була можливість вибору, порівняння цін.

Діяльність таких організацій строго контролюється державою. Вони не можуть, якщо їм раптом заманеться, підняти ціни до небес. Хоча, з урахуванням того, що алгоритм розрахунків багато абонентів не розуміють, вони просто погоджуються з тими сумами, які приходять до них в квитанціях.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Ваше имя *

Ваш email *

Ваш сайт

Ваш отзыв *

* Обязательные для заполнения поля